Karrier

Ingyenes oktatások

Az ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálásának és közös fejlődésünknek a kulcsa munkatársaink naprakész szaktudása és a munkájuknak hatékonysága, ezért kiemelkedő figyelmet fordítunk kollégáink betanítására és folyamatos képzésére, melyek minden esetben ingyenesek.

Mentor által segített betanulás

Oktatási rendszerünkben az új munkatársaink a piaci folyamatokban napi szinten részt vevő mentorok segítségével sajátítják el az ingatlanközvetítői munkához szükséges gyakorlati ismereteket, ezen keresztül személyre szabott támogatást tudunk nyújtani, egyesítve a professzionális értékesítési tanfolyamok és a személyi tréner nyújtotta előnyöket.

Önálló munka a csapat támogatásával

Munkatársunkként önállóan, mégis egy csapat támogatását és szakértelmét a háta mögött tudva dolgozhat az ingatlanpiacon elérhető legkorszerűbb technikákat alkalmazva, azonnali értékesítési lehetőséggel a nyilvántartásunkban megtalálható több ezres megbízás állományból.

Kellemes munkakörnyezet

Fontosnak tartjuk a kellemes munkakörnyezetet és a jó munkahelyi hangulatot, ezt szem előtt tartva biztosítunk igényes, multimédiás tárgyalóval felszerelt irodát. Közös programjainkról részletek a facebook oldalunkon.

Amit tudni érdemes rólunk

  • 100 %-os magyar tulajdonú iroda
  • Minden kollégánknak teljes infrastrukturális hátteret biztosítunk
  • Korszerű interneten elérhető adatbázis és hirdetési rendszer
  • Igényes, jól felszerelt 140 nm-es multimédiás tárgyalóval felszerelt irodában dolgozunk
  • Irodavezető segíti minden kollégánk munkáját

Amit biztosítunk

  • Teljekörű, folyamatos, ingyenes oktatás
  • A piacon elérhető minden fontos online hirdetési portál ingyenes használata
  • Korszerű ingatlankezelő szoftverek
  • Nincs asztalpénz, nincs rejtett rendszerhasználati díj
  • Magas jutalékok
  • Szakmai támogatás

Az IBRED INGATLAN egy olyan iroda, amely a sikerét, a koncepcióját és a különbözőségét a többi vállalattól az alapvető emberi értékekre építette.

INGATLAN TANÁCSADÓ

munkakörbe keres munkatársakat.

Elvárt eredmények: Létrejött ingatlanügyletek, elégedett és visszatérő ügyfelek, ügyfélajánlások.

A feladatok közé tartozik: A teljes értékesítési folyamat menedzselése, az eladók és a vevők közötti kommunikáció segítése, zökkenőmentessé tétele, és a tárgyaló felek képviselete.

Elvárásaink: Professzionális fellépéssel és kommunikációval rendelkező személy jelentkezését várjuk, aki képes VIP/ kiemelt ügyfelek kezelésére, kedveli a kihívásokat és a változatos feladatokat.

Olyan munkatársat keresünk, aki önállóan és csapatban is képes felelősségteljesen dolgozni, megbízható, segítőkész, problémamegoldó szemléletű és pozitív hozzáállású.

Kiemelt figyelmet fordítunk az új munkatársaink képzésére, beilleszkedésére és későbbi szakmai támogatására.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen lenne csapatunk tagja, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a következő email címre:

karrier@ibred.hu

Iroda ElérHetőségek

1112 Budapest,
Cseresznye utca 56.
Telefon: 06 1 246 3991
Mobil: 06 70 456 1120

Nyitva: Hétfő-Péntek 9:00-17:00-ig

Referenciáink

Cordia Terrace
Madárhegy Lakópark
MOM lakópark
Sasad Liget
Madárterasz - Zöldotthonok
Buda Diamond Apartmanház

(C) 1992-2024 BH Ingatlan Kft. Minden jog fenntarta
uh.derbi@ygehsas :liam-E | Adatkezelési nyilatkozat | Weboldal készítés